Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Ne voliš warcraft? You suck!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 14.04.2006 10:04    Post subject: Ne voliš warcraft? You suck! Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo za sve nas ljubitelje warcrafta,, jedna fina igracka,, mislim da je pametno da od tolko para koje zaradimo dizajnirajuci u hr, potrosimo na nest korisno ne Smile?
hehe

multi touch table
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 14.04.2006 11:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da je Wow uzeo kao žrtve mnoge moje prijatelje.. prije toga imali su nekakve zanimacije.. dvoje od njih su se bavili glazbom, bili su talentirani i za nogomet, i fakultet im je izgledao nekako perspektivnije.. sada provode kao 6 satio dnevno na tome, a kažu smanjili su, prije je bilo i po 12-16h dnevno. Toni je postao organizator klana.. dogovara sva okupljanja.. osjeća se kao direktor neke firme.. kaže da mu je ta igra postala jebeni posao

Bottom line.. mislim da igre nisu loša stvar.. ali mogu čovjeka uhvatit kao najgora ovisnost.

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 14.04.2006 12:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe Smile

to govori vjeciti ovisnik o soliteru ili? Smile

da, istina, jos ako im i ovo dodje u ruke,, mislim da je pak onda gotovo Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 14.04.2006 14:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cool šema, al ipak - wtf Laughing

_________________
Dont tell my mother I work in an advertising agency; she thinks I play the piano in a whorehouse.
Back to top
View user's profile Send private message
noiz
Guest





PostPosted: 14.04.2006 15:28    Post subject: Reply with quote

"Mislim da je Wow uzeo kao žrtve mnoge moje prijatelje." ovde je w3 u pitanju, ne WoW Wink

Ovo mi se čini poprilično sporo, pogotovo u borbi, ne može to zamijenit 300 000 akcija u minuti šta uberpro gosu gejmeri naprave mišem Smile
Back to top
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 14.04.2006 19:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: wrote:

Ovo mi se čini poprilično sporo, pogotovo u borbi, ne može to zamijenit 300 000 akcija u minuti šta uberpro gosu gejmeri naprave mišem Smile


neznam bas,, iskreno nisam jos otvorio w3 ali ove akcije govorom i ono, ubrzavaju dosta kada se uzivis,, ja nakon 7satne igre ne mogu drzac casu sa desnom rukom Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
hugama



Joined: 24 Feb 2006
Posts: 60
Location: Varazdin

PostPosted: 14.04.2006 20:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je i w3 battlenet uzeo dane i tjedne i mjesece... zato ga, otkad sam reinstalirala windowse, necu ni instalirat jer znam da bi se odmah zakacila jer je super igra. o WoW-u necu ni razmisljat i bojim ga se koliko je addictive. ZNAM da je, jer se s vec desetak frendova ni ne cujem (imaju ugasene mobitele ili icq konstantno). zato necu ni probat. to su super igrice, ali u granicama normale sto je za wow nemoguce odrzati jer "kako sad ici na predavanja ili navecer van, kad si se sa partyem dogovorio da ides u molten core, a ne mozes sad zaj... ljude!"
probah, ali "no tnx"...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lipeno



Joined: 03 Jun 2005
Posts: 100
Location: Zagreb

PostPosted: 14.04.2006 22:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Haha. Super link. Nice dugg. I ja sam se naigrao wc3-a al samo jer su mi frendovi igrali, CS je zakon, no što se tiče linka bilo je zanimljivo gledat, volio bih to isprobat heh..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 14.04.2006 23:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ja sam ti vjecni pokornik starcrafta, pa sam kasnije presao na microsoft igrice,, pa sam na njima visio ono par godina, pa se skinuo, ono terapije sa tetrisom..

i sada ono, kao sto hugama kaze,, ne zelim niti instalirati wc3 jer vec vidim di cu provest ljeto.

c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
noiz
Guest





PostPosted: 14.04.2006 23:43    Post subject: Reply with quote

:cosmos: wrote:
::noiz:: wrote:

Ovo mi se čini poprilično sporo, pogotovo u borbi, ne može to zamijenit 300 000 akcija u minuti šta uberpro gosu gejmeri naprave mišem Smile


neznam bas,, iskreno nisam jos otvorio w3 ali ove akcije govorom i ono, ubrzavaju dosta kada se uzivis,, ja nakon 7satne igre ne mogu drzac casu sa desnom rukom Smile


koliko sam ja primijetija audio command sistem svjetski znan kao ams(jea rajt Very Happy ) je sličan sistemu na mobitelima za voice komande, a to diktira poprilično striktne stvari u govoru, dakle usporava te totalno. Primijeti kako lik sve govori sporo i riječi su odvojene pauzom, i on se trudi govorit razumljivo, a kad si u sredini partije sigurno nećeš govorit "attack............here", jer u to vrime već izbubiš jednu cilu kontrolu, a isto možeš izvest 10 lokacija za napad mišem. Isto tako mu lag-a sve s pokretima rukom, i poprilično ih sporo radi i mora zadržat prst na jednom mjestu malo da bi se akcija "primila". A to šta od micro-a ruke počnu oponašat one koje starkelje imaju, to je druga stvar Smile

"o WoW-u necu ni razmisljat i bojim ga se koliko je addictive." -igra sam ga oko mjesec-dva i zbog njega otresa jedan predmet na polugodištu i jako primjetno spustija ocjene. da ne govorin o računu za internet jer san tad ima modem. Skoro san govorit zaboravija koliko san se družija samo s kompjuteron Smile Totalna droga, spasilo me to šta je freezalo account a nije bija moj već od prijatelja a ja nisan ima para za platit dalje pa ga je prijatelj proda. Da nije bilo tog ja bi bija još u wow-u do grla
Back to top
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 15.04.2006 15:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeslte li vidjeli da u Koreji i Japanu posoje Starcraft liga prvaka.. obitelji provode vrijeme ispred tv-a gledaju kako grupa nekih frikova rastura.. još malo pa će nestat svi tradiocionalni sportovi i sve će se preselit u virtualni svijet

bdw. multiplayer igre mogu postat unosni poslovi znam da mi je od brata frend proda svog lika u WoW-u za 1000 eura nekom glupom ameru.. ljudi su isto radili svašta na Diablu - npr. trejdali bi se za za iteme - samo što su imali hackirane iteme koje bi utopili nekom glupanu za prave, a onda te prave prodali

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group