Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
fotografija

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
rankstein



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 7

PostPosted: 29.04.2006 03:08    Post subject: fotografija Add user to your forum ignore list Reply with quote

...misllim,nisam u mi3 od pocetka,ustvari nisam u njemu uopce,imam par radova gore,ne zato ko sta su neki reagirali kritički,da vidim šta mogu promjenit u djelu,nego da ga neko vidi,znači ja sam nešto napravijo i hvalim se,ne da me je?$%& sa kako je to ovako sa više brusha dole,sa manje blura odiza...to je tako jer je tako!
Sta ocu rec, mislim da smo isforsirali kompjutere i da je bitno ko ima bolji fotić i ko može uhvatit u fokus curu koja trese pepeo i pticu koja hrani mlade odiza....ocem rec...
Ljudi,napravite nesto,nemojte srat sa umjetnickim fotografijama jer imate jeben fotić nego složite nešto,nije kraj kad stisnete klik,koristite ga ko dio priče,zgrade,livade,sve je to KREACIJA,ne samo sony 666

Ispričavam se stvarno dobrim fotografima i aludiram na društvo koje se loži na trenutak,kakav svako od nas ima s vremena na vrijeme.
Hvala!

_________________
ich_will
Back to top
View user's profile Send private message
rankstein



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 7

PostPosted: 29.04.2006 03:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i još uvjek mislim tako Smile

666* to lfc!

_________________
ich_will
Back to top
View user's profile Send private message
slywayart



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 136

PostPosted: 29.04.2006 08:08    Post subject: :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

he,he.... vidim da imamo revoluciju Smile, dobar si, dobar... Wink , ma nemoj me krivo shvatiti., iamš Ti pravo, no nisu svi za to, a i neki rade toliko dobre fotke, da im kreacija netreba. Ja sam imao loš aparat, znajući da se nemogu mjeriti sa ovima koji imaju "mrcine" počeo sam petljati po fotkama da budu skroz drugačije i eto našao svoj put -slyway Smile, eto ...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
irfan



Joined: 19 Jan 2005
Posts: 90
Location: Tuzla

PostPosted: 29.04.2006 10:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da si pogrijesio naslov za temu!

Nemas ni jedna fotografije u galeriji i jos kazes:

"Ljudi,napravite nesto,nemojte srat sa umjetnickim fotografijama jer imate jeben fotić nego složite nešto,nije kraj kad stisnete klik,koristite ga ko dio priče,zgrade,livade,sve je to KREACIJA,ne samo sony 666"

Mislim da gadno grijesis!

A za fotografiju je kraj bas kada cujes famozni +klik+. Nema ponovo!
Za digitalije, manipulacije i ostalo cime se ti bavis je sasvim druga prica!

_________________
www.irfan36.com
www.zijan.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 29.04.2006 11:16    Post subject: Re: fotografija Add user to your forum ignore list Reply with quote

rankstein wrote:

Ljudi,napravite nesto,nemojte srat sa umjetnickim fotografijama jer imate jeben fotić nego složite nešto,nije kraj kad stisnete klik,koristite ga ko dio priče,zgrade,livade,sve je to KREACIJA,ne samo sony 666


fotografija je fotografija i nema tu neke filozofije ,,,
sigurno da su se granice pomakle i sigurno da su dometi veći ... ali ovo tvoje da nije kraj kad stisnete klik je totalna budaleština ... hoćeš reć da fotograf, recimo, National Gegraphica ne može ispričat priču samo jednim klikom ... serijom fotografija ... nego mora izmišljat toplu vodu i dodavata ilustracije i điđe po fotografiji ....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
slywayart



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 136

PostPosted: 29.04.2006 13:19    Post subject: :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

hebote, al'ste ga stisli, pa neka kaže dečko što misli...a sad dali je to uredu, eh...jebiga. osobno više cijenim fotografe koji poslje nemoraju nista popravljati i dodavati jer fotka mu je u startu savršena, ali danas je takvih vrlo,vrlo malo... gledah neke profiće na dijelu , svi oni petljaju u fotošopu, samo nesmiju se zaigrati kao mi jer im nema tu komercijale, inače bi sigurnio bili kreativniji. Osobno sam protiv spajanja više različitih dijelova u jednu fotku i to je za mene onda manipulacija, a ako se samo igram sa postojećom i dodajem kontraste mislim da je to ipak fotografija - kreativnija...uhhh kud sa sam sad otišao Embarassed sorry
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 29.04.2006 13:21    Post subject: Re: :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

slywayart wrote:
he,he.... vidim da imamo revoluciju Smile, dobar si, dobar... Wink , ma nemoj me krivo shvatiti., iamš Ti pravo, no nisu svi za to, a i neki rade toliko dobre fotke, da im kreacija netreba. Ja sam imao loš aparat, znajući da se nemogu mjeriti sa ovima koji imaju "mrcine" počeo sam petljati po fotkama da budu skroz drugačije i eto našao svoj put -slyway Smile, eto ...


Ja imam igračkicu pa se trudim koliko toliko nositi s ovima koji imaju "mrcine" od fotića! Smile

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
rankstein



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 7

PostPosted: 29.04.2006 13:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

"Nemas ni jedna fotografije u galeriji i jos kazes: "

Pa naravno da nemam nijednu fotografiju,imam ih na hardu mac ali di da se guram,dobro,malo sam over_reacto ali kad je omjer fotki vs radova bilo kakavih 10 : 2,pa dajte radite nešto!
I ponavljam,nisam napao sve fotografe, jer ih na sajtu ima jako dobrih,ali samo malo razmislite prije nego stavite svoju novu slikicu Exclamation

okej,Pozdrav !

_________________
ich_will
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 29.04.2006 15:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

okej, Bye ! Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 29.04.2006 15:25    Post subject: Reply with quote

Sulien wrote:
okej, Bye ! :)


LOL
Back to top
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 29.04.2006 15:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

rankstein wrote:

I ponavljam,nisam napao sve fotografe, jer ih na sajtu ima jako dobrih,ali samo malo razmislite prije nego stavite svoju novu slikicu Exclamation

okej,Pozdrav !


WUSS!!

Trebo si ih sve napast, SVE!!!

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
rankstein



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 7

PostPosted: 29.04.2006 20:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ko Jay i silent Bob na kraju filma!

nemogu više,idem slikat kapi kiše po prozoru,pa ću uploadat!

666 Evil or Very Mad

_________________
ich_will
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 29.04.2006 20:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

rankstein wrote:
ko Jay i silent Bob na kraju filma!

nemogu više,idem slikat kapi kiše po prozoru,pa ću uploadat!

666 Evil or Very Mad


otvori si flickr account pa šalji tamo... nađi grupe za heavy kritiziranje, ponos ostavi sastrane i gledaj samo što će ti ekipa sve ishračkat na fotkama...Smile bolje to neg da se tu živciraš zakaj imaš 9.8 a ne 10 ko svi drugi

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
rankstein



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 7

PostPosted: 29.04.2006 20:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jesus i marija santa.... ma boli me i da imam 4,a da sam crto dva dana,samo kažem da ima mac fotografija,di sam spomenuo ocjenjivanje,kritiziranje itd. ?

ustvari nije važno,ko da će se bogznašta desit?!

sad sam još nervozniji nego prije Confused idem ubijat zombiće u pejnkilleru!

666vrazi

_________________
ich_will
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 29.04.2006 21:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

rankstein wrote:
jesus i marija santa.... ma boli me i da imam 4,a da sam crto dva dana,samo kažem da ima mac fotografija,di sam spomenuo ocjenjivanje,kritiziranje itd. ?


fotografija je malo specificna disciplina. mozes bit samouvjeren koliko hoces, ali UVIJEK ce ti koristiti feedback od iskusnijih. a iskusnijih uvjek ima

brbljam...

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
rankstein



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 7

PostPosted: 29.04.2006 21:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jes,jes,jur vrajt,malo smo off teme,ali se slazem sa tobom!

zivijo!

_________________
ich_will
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 29.04.2006 23:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

"off" teme? ova tema nikad nije bila ni "on" Confused malo boljeg izražavanja ne bi škodilo (mnogo više ljudi bi znalo o čemu pričaš)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
esens



Joined: 08 Feb 2005
Posts: 207
Location: Split

PostPosted: 30.04.2006 01:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
"off" teme? ova tema nikad nije bila ni "on" Confused malo boljeg izražavanja ne bi škodilo (mnogo više ljudi bi znalo o čemu pričaš)


so true
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
rankstein



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 7

PostPosted: 30.04.2006 02:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sad sam povrijeđen !
odustajem.



Twisted Evil have a nice day Twisted Evil

_________________
ich_will
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group