Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Ajmo Piviopije
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 02.05.2006 10:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kada ce pasti neka inicijativa za kusanjem proizvoda od pivskog jecma i psenice?!

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 02.05.2006 10:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:
...sad sve češče Pan


nema tice do prasice, nema piva do pan piva Very Happy Laughing

_________________
Dont tell my mother I work in an advertising agency; she thinks I play the piano in a whorehouse.
Back to top
View user's profile Send private message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 03.05.2006 23:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mali dodatak topicu -> http://beerlover.blog.hr/

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 03.05.2006 23:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bezalkoholno El Bandi pivo!!!

heheheehhehee Laughing Brick wall ja cu puknuti LOL

_________________
Dont tell my mother I work in an advertising agency; she thinks I play the piano in a whorehouse.
Back to top
View user's profile Send private message
covjek_slon



Joined: 20 Sep 2003
Posts: 17
Location: u fotelji ispred monitora

PostPosted: 08.05.2006 22:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Od domacih piva, Velebitsko (tamno, naravno) te Tomislav. Od "uvoznih", Leffe Brune (dakle, tamno), crni Erdinger.
Osim crnih/tamnih, volim i psenicna piva - steta sto ih nema u vecim kolicinama.

_________________
I like the scream of the butterfly
Back to top
View user's profile Send private message
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 08.05.2006 22:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mudro zboris Smile

_________________
Dont tell my mother I work in an advertising agency; she thinks I play the piano in a whorehouse.
Back to top
View user's profile Send private message
dr. guillotine



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 170
Location: u zamišljenom kutu okrugle sobe

PostPosted: 18.05.2006 23:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pan je nešto najgadnije što ljudsko nepce može okusit Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 18.05.2006 23:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dr. guillotine wrote:
pan je nešto najgadnije što ljudsko nepce može okusit Laughing


istina Very Happy

_________________
Dont tell my mother I work in an advertising agency; she thinks I play the piano in a whorehouse.
Back to top
View user's profile Send private message
dr. guillotine



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 170
Location: u zamišljenom kutu okrugle sobe

PostPosted: 18.05.2006 23:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa ofkors...moj frend bi vjeruj mi popio i vino koje graniči s najgadnijim kiselim zagorskim vinom al ovo kad sam mu dao pljunuo je i bacio ća..užas...
meni je to ko onaj zadnjih par milimetara pive na dnu koji ishlapi i proliješ..pan je cijeli takav..
ustvari baš kako ga reklamiraju..'' manje gorčine više vedrine''... fali mu gorčine..npr. ko laškom..e to je gorko..više manje Cool
Back to top
View user's profile Send private message
na prvu ...



Joined: 12 May 2006
Posts: 24
Location: zagreb

PostPosted: 19.05.2006 00:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jedan vinska pričica pod pivu, ha, nećete se ljutiti.

Bili žena i ja u Fr i, normalno, kupili par nešto boljih butelja, nek se nađe.
Nedugo nakon povratka ukazala se prilika da "potrošimo" jednu kao poklon na nekim seoskim krstitkama. Skupilo se pola sela, sve sami znalci, i probavaju po gutljajčić ... vidim, nije im to baš nešto (nije za gemište). U taj čas, eto ti lokalnog pijanca i strusi on ostatak u minuti, baš mu je super leglo. I kaže, ma šta je vama ljudi, pa ja pijem otkad znam za sebe i nisam još popio lošeg vina.

E, skoro pa tako mislim i ja o pivi, naročito nakon šeste, sedme Very Happy

Eto, malo šale, a za ozbač mi je od "konzumnih" najbolji Leffe a najbolja piva su neka iz belgijskih, njemačkih, danskih pa i čeških lokalnih pivnica (točena iz drvene bačve) i nisu za široku potrošnju. Kako se zovu, pojma nemam, ali piva čim ide u flašu (nedajbože konzervu) gotovo je (tako kažu). Dobar je i Kelt, pa neka piva od vrijeska (malo čudna - škotska) pa ... dobra tema, kad ćemo na praktičnu nastavu Question Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 19.05.2006 00:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe Very Happy LOL

_________________
Dont tell my mother I work in an advertising agency; she thinks I play the piano in a whorehouse.
Back to top
View user's profile Send private message
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 19.05.2006 00:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

beks,karlovačko,i još niz točenih domaćih kojih vjerovatno nema na hrvatskom tržištu,
Back to top
View user's profile Send private message
F4usT



Joined: 23 Sep 2004
Posts: 252
Location: Croatia / Čakovec

PostPosted: 24.06.2006 14:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma... KAJ je najbolji, ovo ostalo su ženskasta, slatka piva. Very Happy

_________________
sig.jpg
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
gianni



Joined: 06 Jun 2006
Posts: 31

PostPosted: 24.06.2006 15:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Slažem se sa svima za Velebitsko i karlovacko, ako se zateknes negdje na velebitu onda obavezno svrati u punionicu velebitskog u Pazarištu, brijem da je za posjetioce cak i besplatna ili po franko cijeni, ali je zato 100% vriška. To ti je mala punionica pa je zato slaba distribucija po RH, jer nestignu toliko proizvest pive.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
zelenko



Joined: 29 May 2004
Posts: 107

PostPosted: 24.06.2006 19:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Domaće definitivno PAN pa ŽUJA, strano STELA... Very Happy

_________________
Oj djevojko Hercegovko suzo moja moje oko, srce si mi ukrala Smile !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
daddo



Joined: 14 Dec 2005
Posts: 34
Location: behind the screen ;)

PostPosted: 25.06.2006 21:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Preferiram tamna piva pa izbor top 3 glasi:

1. Murphy's Irish Stout
2. Velebitsko tamno
3. Tomislav

Od lagera na domaćem tržištu samo PAN i beck's..

Pšenični Erdinger dunkel i svijetli...

Inače La Trappe među tamnima mi je jako drag... ide savršeno uz sireve...

_________________
proud to be tolerant.... plead to be ignorant...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
adain



Joined: 19 Apr 2006
Posts: 34

PostPosted: 25.06.2006 22:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e sad kad vidim ovu temu, baš mi bi pasao jedan erdinger u mom pubu.. Smile
a corona fenomenalno paše ako uz nju grickate one kukuruze s okusom roštilja,mislim da se mexicorn zovu ili tako nešto...
Back to top
View user's profile Send private message
- raVen -



Joined: 23 May 2005
Posts: 16

PostPosted: 26.06.2006 00:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmm... vako

Domace: definitivno velbitsko, i kao pivo najblizih susjeda lasko (jos bolje ako je tamno)

Strane: Kelt, Urquell, Črveni Drač (Crveni zmaj), Killkeny (ali mi je ful bolji toceni), Heiniken,

E sad za lokacije:
Rijeka: definitivno Bard i Češka pivnica (ja sam inace iz Rijeke)
Zagreb: Mali medo i nekadasnji Medvedgrad... i da Palmeta (tamo ima ili je bar bilo velebitskog)

_________________
Strange women lying in ponds and distributing swords is not a basis for authority.
Back to top
View user's profile Send private message
WiCkED



Joined: 20 Mar 2005
Posts: 95
Location: Varaždin

PostPosted: 26.06.2006 09:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pan owns od domacih. Žuja je bila zakon u srednjoj, no onda su jedne godine nest mijenjali u recepturi pa mi je sad čak i karlovačko bolje.

Od stranih Leffe odlično.

A ispred svekolikog piva je naravno pravi domaći hladni orošeni Zagorski gemišt Very Happy Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group