Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Dobra pakovanja i ona ne dobra...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 04.09.2006 12:40    Post subject: Dobra pakovanja i ona ne dobra... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok ekipo!

Vec me dugo vremena iritiraju neka pakovanja. Ima i onih koji su redizajnom došli na bolje pa bi me zanimalo vaše mišljenje koja su dobra pakovanja-ne samo izgledom nego da su i funkcionalna.

Mene osobno živcira Zdenka sir koji je predobar proizvod i iz vana je ok, a onda kad treba odmatati onaj sir. Em kaj si moraš prste lizati, em....

Također me živcira i kod napolitanta od kile koje su podijeljene na dva dijela. Da bi čovjek otvorio treba mu sto godina.

Od dobrih pakovanja, jako mi se svidio redizajn Cedevite. Fakat su super nova pakovanja. Onak ima lijepo za isipati i sve.

Kaj se tiće redizajna. Mislim da je Yogsi krenuo na loše. Prije sam ga zamijetio na dvadeset metara u dućanu, a sad ga ne vidim niti s pola metra.

Ajd malo skomentirajte...fakat me zanima kaj vam paše svima i kaj vas živcira.

To je dokaz da je dizajn svuda oko nas...ajmo ekipo....

_________________
BOlje biti mrtav Pijan nego mrtav Trijezan...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 04.09.2006 13:00    Post subject: Re: Dobra pakovanja i ona ne dobra... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Julius wrote:


Mene osobno živcira Zdenka sir koji je predobar proizvod i iz vana je ok, a onda kad treba odmatati onaj sir. Em kaj si moraš prste lizati, em....


evo posto sam cesto preko zime u francuskoj,, president sirevi su mi ono,, mljaci, i svi oni imaju one crvene trakice da se otvore, vjerujem da keye zna vise, ali znam da sam ih otvarao bez beda, a i ti sirevisu jedan od razloga zasto uvijek letim sa AFom hihhi

Julius wrote:

Također me živcira i kod napolitanta od kile koje su podijeljene na dva dijela. Da bi čovjek otvorio treba mu sto godina.


a stim ti jos teku sline i nikako dao tvoris, par puta sam dosao u kusnju da sve strpam usta i samo izvucem taj omot.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 04.09.2006 13:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da su napolitanke podijeljene na pola baz zbog funkcionalnosti, jer da nisu tak odvojene zamisli kako bi gadna bila ona druga polovica... jedino je zajebano ako ti jedes kilu u pol sata pa ono problem ti je nakon 10 min opet skidat celofan minutu... a od drugih pakiranja nemrem se sjetit sad, mozda jogurti, oni su mi svi ruzni u onim casicama... i vecina trajnih mlijeka... odbojno mi djeluju i ove bocice bijele, ne dijeluju mi ko hrana i ne privlace me da ih pojedem i popijem Smile nekako hranu moram vidit, da bi me privukla... a onak kad vidim one neke lgg i kakve vec jogurte u onim malim 'otrov' neprozirnim bijelim bocicama sa kricavo zelenim detaljima to mi nije privlacno...a recimo primamljivo mi je pakiranje janjetine, onako uz cestu, dok se znoji i pri kraju je, a 'gazda' samo ceka kad ce je skinut Laughing

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 04.09.2006 14:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

+ E da...super mi je pakovanje za Dukatelu, ali onu veću. Ovo kad ga otvoriš i onda ti piše:

Jedva čekate
skinuti ovaj poklopac
zato što je vaša Dukatela:

bez glutena i konzervansa

proizvedena od najsvježijeg Dukatovog mlijeka

nutritivno visoko vrijedan proizvod

bogata kalcijem i proteinima

vrijedan izvor energije i

mmmmmmmmmmmm...

tako fina...

+ Samo kaj ju uvijek prije otvorim nego to sve pročitam....
+ Pewee...nemam ja kritiku na tu kaj su podijeljene u dva dijela, nego kaj je pun kurac teško otvoriti to pakovanje. Mamu im...trebali bi neki šlic napraviti tak da ostanu uvijek onak dobre ko kak su na početku...krhke...

_________________
BOlje biti mrtav Pijan nego mrtav Trijezan...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group