Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
PUBLIC ENEMY

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 27.09.2006 16:02    Post subject: PUBLIC ENEMY Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam hip hop manijak ali mislim da su PE jedni od najvecih bandova svih vremena... posto ste se raspisali o ovom bendu ciji pjevac zvuci kao da je non stop na wcu zanima me kakvo je ozracje sto se tice PE-ja Smile
karta i nije toliko skupa u usporedbi s nekim bendovima jedino mislim da Tvornica nije adekvatan prostor... a kakvo ce tamo ozvucenje biti samo bog zna...
Back to top
View user's profile Send private message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 27.09.2006 16:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

karta mi je v žepu lalalala Smile

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 27.09.2006 16:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lako za zvuk...
samo da bude nešto zraka - na asian dub sam se skoro obeznanio...
tvornica je takav prostor da komotno mogu otvorit sa welcome to the terrordome.
Smile

btw, ja idem.
i slažem se da su jedan od najvećih bendova svih vremena.
popušio sam ih kad su izdali apocalypse '91 - the enemy strikes black (bit će da anthrax ima neke zasluge)
Back to top
View user's profile Send private message
ska



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 27.09.2006 16:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gledao sam ih dva puta...
Oba puta u dvorani...
Bojim se da ono što oni izvode na sceni neće stati na stage tvornice...
Baš me interesira...

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 27.09.2006 16:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da, i mene zanima kak bu to zgledalo u tak malom prostoru...a najava je da dolazi veliki bend... tko zna na sta ce to liciti...
Back to top
View user's profile Send private message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 27.09.2006 16:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ak su uspjeli nagurat sick of it all u mocvaru, uspjet ce nagurati PE u tvornicu, al da ce biti zraka...nece...iako tvornica ima bar neku ventilaciju

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
ska



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 27.09.2006 17:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne brine mene da oni neće stat u Tvornicu, nego što će se konkretno desit kada izađu van na tako malom stageu...
Otvaranje u Ljubljani je napravio Profesor Griff i to tako da se zaletio stepenicama kojima se penje na stage i onda napravio dva salta i tri kružna... a onda su za njim došli i četvorica iz S1W... e kad su se još oni počeli razbacivati... i takva im je koreografija tijekom cijelog koncerta...
Znam da će ih stisnut na mali prostor, ali je pitanje na šta će ličiti cjelokupni nastup...

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 07.10.2006 13:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bilo je do jaja.... do jaja...
sad cekam JB....

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group