Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
OD OLUJA MRZITELJA 6. u Močvari

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
_usefull ^_^ idiot_



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 11
Location: zadar

PostPosted: 18.12.2003 20:30    Post subject: OD OLUJA MRZITELJA 6. u Močvari Add user to your forum ignore list Reply with quote

moram priznati da mi je ovo bio prvi posjet Močvari. zbog financijskih razloga nisam imala priliku otić ranije (jebiga to je tako kad živiš u pripizdini u kojoj je svirka dvaput godišnje). i ono... prostor i organizacija u Močvari je ZAAAKON!!! stvarno sam se ugodno iznenadila... (WC-i su isto ok) samo mi je žao što sam bila samo u nedilju tamo, jebiga kad su zadrani svirali pa me baš zanimalo kako će sve to ispasti... a i stigli smo u zagreb u subotu u 21:10 tako da nismo imali vrimena (a i novaca).... .... ... ... ...

neam pojma......

vaša mišljenja o bendovima, najbolji bend................ itd....

_________________
if God is our father...then Satan must be our cousin
Back to top
View user's profile Send private message
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 18.12.2003 20:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam bio nazalost...
Back to top
View user's profile Send private message
_usefull ^_^ idiot_



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 11
Location: zadar

PostPosted: 19.12.2003 16:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajme ode bi stvarno triba biti poll al eto, ja pokušah i shvatih da nije moguće 18 bendova uć....
Mad Crying or Very sad

_________________
if God is our father...then Satan must be our cousin
Back to top
View user's profile Send private message
covjek_slon



Joined: 20 Sep 2003
Posts: 17
Location: u fotelji ispred monitora

PostPosted: 19.12.2003 19:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ajme meni. Pa mochvara je takva rupa da je to za popizdit. Malen prostor, uzasni WCi, najcesce katastrofalan zvuk, losa piva (nema vise Tuborga Sad )... Totalno lose.

No da budem on topic, nisam bio ove godine na oluji, zao mi je sto nisam vidio Agonize jer po svim mp3cama od njih sto sam cuo, ljudi jaaaaako dobro prze.

_________________
I like the scream of the butterfly
Back to top
View user's profile Send private message
_usefull ^_^ idiot_



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 11
Location: zadar

PostPosted: 21.12.2003 22:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

KlAtH wrote:
Ajme meni. Pa mochvara je takva rupa da je to za popizdit. Malen prostor, uzasni WCi, najcesce katastrofalan zvuk, losa piva (nema vise Tuborga Sad )...


ma meni je zakon... em što u zadru uopće nema prostora za ovakve stvari, pa WCi i nisu tako loši... vjerojatno zato što nisam očekivala neki spektakl od prostora itd.

meni je zakon što to postoji u zagrebu, kažem, toga u zadru nema. ekipa iz MEGAWAT-a (neka udruga) je bilo u poglavarstvu pitat prostor. nama je dovoljna neka rupetina di bi moga organizirat svirku jednom mjesečno. a oni pizde da triba imat sanitarni čvor,... neke spike... itd. tako da ništa od toga. Crying or Very sad

_________________
if God is our father...then Satan must be our cousin
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group