Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
LCD 17" do 2000 kn

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zokky



Joined: 11 Feb 2005
Posts: 78
Location: Zgb

PostPosted: 03.10.2005 11:26    Post subject: LCD 17" do 2000 kn Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav svima,

Evo došlo vrijeme da se kupi novi monitor pa se obracam narodu! Znaci zanima me neki LCD monitor 17" do 2000 kn, +-200kn, pa bih vas zamolio za vase preporuke i eventualna iskustva. Svaka sugestija je dobrodosla.

_________________
lunatico
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
agonyii



Joined: 02 Oct 2003
Posts: 153
Location: Croatia, Zagreb

PostPosted: 03.10.2005 11:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

XEROX XA7-17 ... monitor je bez konkurencije za taj cjenovni rang i po perfomansama i po kvaliteti izrade (metal+staklo). Ima više varijacija koje se razlikuju po matrici od 16, 8ms i DVI-u. Najbolja inačica skuplja samo za 100kn dođe ukupno 2150kn.

Možeš ga vidjeti u;

HCLinfo d.o.o
Maksimirska 69 (iza Dublin puba)
tel: 01 2318-152
info@hclinfo.hr
www.hclinfo.hr

PS:što se reklame tiče, refenca je i to što je izabran za best buy u VIDI-u!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 03.10.2005 11:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

potvrđujem gornji post. jedina zamjerka mu je eventualna refleksija stakla ispred ekrana, pa ako imaš prozor iza leđa, imat ćeš problema sa odsjajom.

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 03.10.2005 14:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vidis ja imam ovaj 19in i moram reci da je monitor prije svega totalna sminkica... Naravno monitor je i turbo dobar za rad i kao sto je vec gore navedeno, best buy je...

Monitor je stvarno predobar, ali nikako ga nije preporuceno koristiti u mracnijem prostoru, ko ni jedan lcd. Sad znam da ovo glupo zvuci, ali shvati se poanta svega nakon 10ak sati buljenja u takav monitor u prostoru sa manjak osvjetljenja...

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group